Kim jestem

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista dietetyki klinicznej. Biochemik. Współautor Standardów żywienia dzieci chorych Pediatrii Praktycznej. Uczestniczka akredytowanego przez IC programu Diet coachingu, Stażu szkoleniowego z Psychodietetyki oraz wielu innych kursów, szkoleń i konferencji związanych z odżywianiem człowieka. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, jestem Certyfikowanym Konsultantem Kryzysowym.

Dlaczego warto ze mną podjąć współpracę ?

Ponieważ oprócz wiedzy dietetycznej podzielę się narzędziami psychodietetycznymi. Będę patrzeć na całe Twoje życie, nie tylko na Twój talerz. Będę szukać rozwiązań najbardziej pasujących do Ciebie i do Twojego trybu życia. Dieta to nie jest tylko rozpiska, jak wiele osób ją nazywa. To całe Twoje życie, to Twoje upodobania, smaki, a nawet emocje.

Ponieważ jestem empatyczna (Empatia w Top5 Talentów Gallupa) i będę zawsze po Twojej stronie. Staram się iść na kompromis między tym co można, a tym co trzeba. Wszystko co robię opieram na indywidualizacji potrzeb. Nie ma uniwersalnej metody. Są ludzie z całą swoją różnorodnością i odmiennymi charakterami. Zrobię wszystko by Ci ułatwić Ci realizację celów. Po to jestem. 

Ponieważ będę Cię motywować i wspierać. Uważam, że prawidłowe odżywianie będzie medycyną jutra, dlatego już dziś warto zdrowe nawyki wprowadzić do swojego życia. Jest wiele dróg i metod, bo to co zdrowe dla mnie, dla Ciebie wcale nie musi takie być. Najważniejsze jest znalezienie takiego rozwiązania, które będzie idealnie pasowało do Ciebie. A później się zaczyna wprowadzanie go do Twojego życia. Nie ma drogi na skróty. Jest praca nad sobą, swoimi nawykami i motywacją. We dwójkę raźniej. Uważam, że dieta obowiązuje nas wszystkich. Nie  jest tylko dla osoby, która chce ładnie wyglądać, czy zrzucić kilka kilogramów. Dieta jest dla Ciebie i dla mnie tak samo ważna  ponieważ to ona w dużej mierze będzie determinowała naszą  przyszłość. To komu zaufasz i powierzysz swoje zdrowie zależy od Ciebie.

Ponieważ ciągle się dokształcam, cały czas staram się być na bieżąco i bilansować treści prezentowane przez  IŻŻ  oraz zapoznawać się z trendami obowiązującymi w  nowoczesnej dietetyce. To trudne, badania kliniczne nie zawsze są jednoznaczne, czasem metodyka pozostawia wiele do życzenia  i ciężko wyciągać jakiekolwiek wnioski. Trzeba mieć ogromną wiedzę, by pomagać ludziom, a nie szkodzić. Dietę należy dobierać indywidualnie. Nie ma uniwersalnego rozwiązania. Jest człowiek z całą historią swojego życia i całym bagażem doświadczeń. I ja staram się to brać przede wszystkim pod uwagę.

Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z Tobą.

Posiadam 12 letnie doświdczenie w zawodzie. 

Zapraszam Cię do kontaktu

tel 721 400  666

Opinie osób, które nam zaufały/ więcej na stronie znany lekarz, instagram lub fb Dieta Misja Możliwa