Kim jestem

Dietetykiem klinicznym, dietcoachem, biochemikiem,  żoną, matką. Od wielu lat zwiazana z branżą medyczną. 

Dlaczego warto ze mną podjąć współpracę ?

Ponieważ będę Cię traktować holistycznie. Będę patrzeć na całe Twoje życie, nie tylko na Twój talerz. Będę szukać rozwiązań najbardziej pasujących do Ciebie i do Twojego trybu życia. Dieta to nie jest tylko „ rozpiska „ jak wiele osób ją nazywa. To całe Twoje życie, to Twoje upodobania, smaki a nawet emocje.

Ponieważ jestem empatyczna i będę zawsze po Twojej stronie. Staram się iść na kompromis między tym co można, a tym co trzeba. Wszystko co robię opieram na indywidualizacji potrzeb. Nie ma uniwersalnej metody. Są ludzie z całą swoją różnorodnością i odmiennymi charakterami. Zrobię wszystko by Ci ułatwić Ci realizację celów. Po to jestem . 

Ponieważ będę Cię motywować i wspierać. Uważam, że prawidłowe odżywianie będzie medycyną jutra, dlatego już dziś warto zdrowe nawyki wprowadzić do swojego życia . Jest wiele dróg i metod bo to co zdrowe dla mnie dla Ciebie wcale nie musi takie być. Najważniejsze jest znalezienie takiego rozwiązania, które będzie idealnie pasowało do Ciebie. A później się zaczyna wprowadzanie go do Twojego życia.  Nie ma drogi na skróty. Jest praca nad sobą , swoimi nawykami i motywacją. We dwójkę raźniej. Uważam , że dieta obowiązuje nas wszystkich . Nie  jest tylko dla osoby, która chce ładnie wyglądać, czy zrzucić kilka kilogramów. Dieta jest dla Ciebie i dla mnie tak samo ważna  ponieważ to ona w dużej mierze będzie determinowała naszą  przyszłość. To komu zaufasz i powierzysz swoje zdrowie zależy od Ciebie.

Ponieważ ciągle się dokształcam, cały czas staram się być na bieżąco i bilansować treści prezentowane przez  IŻŻ  oraz zapoznawać się z trendami obowiązującymi w  nowoczesnej dietetyce. To trudne,  badania kliniczne nie zawsze są jednoznaczne, czasem metodyka pozostawia wiele do życzenia  i ciężko wyciągać jakiekolwiek wnioski. Trzeba mieć ogromną wiedzę, by pomagać ludziom a nie szkodzić.  I tu faktycznie sprawdza się teoria większości uczciwych dietetyków, że dietę należy dobierać indywidualnie. Nie ma uniwersalnego rozwiązania. Jest człowiek z całą historią swojego życia i całym bagażem doświadczeń. I ja staram się to brać przede wszystkim pod uwagę.

Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z Tobą

Zapraszam Cię do kontaktu

 

Opinie osób, które nam zaufały