Wizyta dietetyczna kolejna pojedyncza online 30 min - 100 zł

Wizyta odbywa się za pomocą telefonu komórkowego (video, rozmowa bez video, e-mail). Podczas tego spotkania omawiamy Twoje postępy, odpowiadam na Twoje pytania i wątpliwości, omawiamy ewentualne zmiany w jadłospisie, dostajesz nowe przepisy, odbywa się edukacja żywieniowa. Zalecam by wizyty kontrolne online odbywały co dwa - trzy tygodnie, co sprzyja podtrzymaniu motywacji. 

 

Jadłospis indywidualny 7- dniowy dla osoby zdrowej 200 zł

Ułożenie diety online zaczynam od analizy informacji, które od Ciebie otrzymałam. W pierwszej kolejności obliczam Twoje zapotrzebowanie na energię, makroskładniki, witaminy oraz makro i mikroelementy. Następnie na podstawie Twojego stanu zdrowia, dotychczasowych nawyków żywieniowych, lubianych i nielubianych przez Ciebie produktów ustalam Twoje menu. Mając te informacje, ustalam wielkość porcji, gramaturę poszczególnych składników tak, aby dieta była w pełni zbilansowana, smaczna, prosta, sycąca i skuteczna.

Cena jadłopsiu jest uzależniona od stopnia trudności diety.

Aby otrzymać pierwszy plan żywienia niezbędna jest konsultacja online - koszt 100 zł / zobacz poniżej jak wygląda wizyta 

Wizyta dietetyczna 1 h/ psychodietetyczna/ sesja coachingowa online 1h - 150 zł

Podczas tych spotkań pracujemy nad Twoim bieżącym celem. Może być to cel żywieniowy np jak przestać jeść słodycze, zajadać emocje czy stres, jak przestać podjadać, jak nauczyć się planować posiłki, jak opanować wilczy głód, jak trzymać dietę i nie zwariować, jak znaleźć równowagę w odżywianiu, jak nauczyć się jeść intuicyjnie  itp. Sesje coachingowe oscylują również wokół tematów pobocznych np budowanie poczucia pewności siebie, zarządzanie emocjami, asertywność, praca nad przekonaniami i innych, których przepracowanie jest niezbędne by zrobić krok do przodu w odżywianiu. Wizyty tego rodzaju są przeznaczone dla osób, które nie chcą trzymać się sztywnych diet, ale są gotowe poznać siebie i nauczyć się być dla siebie najlepszym dietetykiem i wsparciem. Zalecana częstotliwośc spotkań - raz na dwa tygodnie. 

Wizyta dietetyczna kolejna rodzinna/ z dzieckiem online- 150 zł

Wizyta dietetyczna kolejna z modyfikacją diety- 150 zł

Konsultacja wstępna czas 1 h 150 zł

Jak wygląda wizyta online u dietetyka?

Jeżeli chcesz umówić się na konsultację online skontaktuj się telefonicznie, aby ustalić termin wizyty. Możesz zadzwonić bezpośrednio do dietetyka nr tel 721 400 666 ( jeżeli nie odbieram tzn. prowadzę konsultację, odzwonię do Ciebie w wolnym momencie); napisać wiadomość sms, przez facebook/ instagram Dieta Misja Możliwa, e-mail agnieszkabandura610@gmail.com lub skorzystać z formularza online w zakładce kontakt.

Pierwsza konsultacja on-line polega na wywiadzie żywieniowym i zdrowotnym.

WYSTARCZY MIEĆ TELEFON. Może się to odbywać w następujący sposób:

Video - whatsapp, messenger, zoom, facetime- zainstalowane na telefonie

Telefon - zwykła rozmowa telefoniczna

e-mail- forma pisana 

Ułożenie diety online zaczynam od analizy informacji, które od Ciebie otrzymałam. W pierwszej kolejności obliczam Twoje zapotrzebowanie na energię, makroskładniki, witaminy oraz makro i mikroelementy. Następnie na podstawie Twojego stanu zdrowia, dotychczasowych nawyków żywieniowych, lubianych i nielubianych przez Ciebie produktów ustalam Twoje menu. Mając te informacje, ustalam wielkość porcji, gramaturę poszczególnych składników tak, aby dieta była w pełni zbilansowana, smaczna, prosta, sycąca i skuteczna.

Warto przed wizytą uzupełnić dwa formularze i przesłać na e-mail:  agnieszkabandura610@gmail.com 

- wywiad żywieniowy  do pobrania 

- ankieta do pobrania

Wizyta ONLINE

PIERWSZA WIZYTA ONLINE
Najczęstsze pytania

1. W jaki sposób odbywają się płatności? Przelewem na rachunek bankowy, który dostaniesz po pierwszej konsultacji 2. Czy muszę mieć specjalną kamerę lub mikrofon lub laptop? Do odbycia wizyty online jest Ci jedynie potrzebny telefon komórkowy. 3. Czy rozmowa musi odbywać się przez video? Nie lubię siebie oglądać. Sam wybierasz dogodną dla Ciebie formę kontaktu: może być video, zwykła rozmowa lub kontakt e-mail. 4. Co jeśli mi się nie będzie podobała moja dieta? Masz prawo zaproponować poprawki. Dietetyk dokonuje zmian (nie więcej niż 3) jeszcze przed rozpoczęciem diety. 5. Co jeśli nie będzie mi się chciało stosować tej diety? Jeśli stracę motywację? Jest dostępna opcja wizyt psychodietetycznych lub sesji coachingowej podczas których pracujemy nad elementami które utrudniają Ci wprowadzenie zmiany 6. W jaki sposób monitorowane są postępy? Możesz robić zdjęcia z wagi domowej, mierzyć obwody w miejscu wskazanym przez dietetyka. 7. Jeśli nie będę mogła/ chciała uczestniczyć z taką częstotliwością na spotkania? Jeżeli korzystasz jedynie z wizyt dietetycznych to jest możliwość rzadszych spotkań; możesz mieć dużą wiedzę żywieniową, wysoki poziom motywacji i siły woli i wtedy nie ma sensu spotykać się z taką częstotliwością. Jedynie gdy jesteś w procesie Misja Metamorfoza zalecana częstotliwość wizyt przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące jest niezbędną by mogła się dokonać głęboka zmiana na poziomie świadomości. 8. Jeżeli masz inne pytania lub wątpliwości napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiem.

Zadzwoń do mnie

+48 721 400 666

 

Godziny przyjęć

poniedziałek 10-20 Gabinet w Markach

wtorek 10-20 Gabinet w Markach

środa 12-20 Gabinet w Raszynie

czwartek 10-20 Gabinet w Markach  

piątek 10-20 Gabinet w Markach